Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Güvenlikte Son Teknoloji

Güvenin ve Gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz...

  1. Kredi Kartınız ile yapacağınız online alış-verişleriniz, şifreli Güvenlik Sistemi ile gerçekleşmektedir.
  2. SSL 2128 Bit ŞİFRELEME GÜVENCESİ ile kredi kartınızın bilgileri güven altına alınmıştır.
  3. Kredi Kartı bilgileriniz firmamıza ulaşmadığı gibi, başkaları tarafından da görülemez veya görüntülenemez.
  4. Bu sistem sayesinde sitenize yapılacak olan bilgi girişlerinin tamamı bankaya şifrelenmiş bir şekilde gönderilmektedir. Bu sistemin kırılması ise imkansızdır. (RapidSSL CA  GeoTrust, Inc.)
  5. Sipariş detay bilgileri internet üzerinde kesinlikle bir dosya üzerinde saklanmaz. E-mail adresiniz 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Firma olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu yüzden online mağazamız kendi sitemiz üzerine kurulu 128 bit SSL sistemi ile güvenli hale getirilmiştir. Kredi Kartı işlemleri için ise Vakıf Bankın Sanal-Pos sistemi kullanılmaktadır.

      Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) Nedir?

Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

                                                                                                                                                                                                                                                   

Gizlilik ve Kullanım Koşulları
 Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir; Sitedeki ürünler hakkında görüş bildirme, ürünleri satın alma , puanlama ve yorum yapma bunların başlıcalarıdır. Satış amacı ile fatura ve kargo bilgileriniz, sitemize üye olurken kişisel veya kurumsal bilgileri bizlerle paylaşmanız istenebilir.                                                                                                                                                                 

       Bizimle istediğiniz takdirde onay vererek paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmaz. Üye olurken size soracağımız bu bilgiler, size eksiksiz bir hizmet sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve indirimlerden haberdar etmek için kullanılır. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve sitemize üye olmak sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. İstediğiniz takdirde, sitedeki bilgilerinizi güncelleyebilir, e-mail iletişim onaylarınızı iptal edebilirsiniz. Sizden bilgi talep ettiğimiz her durumda, zorunlu olarak vermenizi istediğimiz bilgileri açık bir şekilde tanımlayarak, bu bilgileri değiştirme ve iptal etme hakkını size tanıyarak ve ne şekilde kullanılacağı hakkında bilgi verilir.                                                                                                                                                                                                                                                                       

          Uluslararası İnternet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler içinde zorunlu olarak vermeniz gereken e-posta adresi için velinizin onayını almanızı öneririz. www.googledan.com sizinle ilgili hiçbir kişisel ya da kurumsal bilginizi web sitesinde barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen istatistiksel bilgiler olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel ya da kurumsal bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Ürün satın alma işlemlerinde, bilgileriniz sistemimiz üzerinde sadece faturalandırma için kayıt altında tutulmaktadır. Bu gibi durumlarda detaylı bilgi alabilmek için googledan.com ile temasa geçmeniz gerekmektedir. Müşteri siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile ( RSA 2128 bits ) şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

www.googledan.com, müşterilerinin güvenliğini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi önlemleri sürekli araştırmakta ve etkin çözümlerini uygulamaya çalışmaktadır. Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi şekliyle sunabilmektir.

www.googledan.com herhangi bir zamanda kullanım koşulları ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Saygılarımızla…

Star Bijuteri İthalat Toptan / Güven Hizmet Fiyat ve Çeşitte 1 Numara © 2022
Altyapı: OpenCart-TR